Menu Zamknij

Imprezy dla firm

Imprezy dla firm, profil działalności opieramy zarówno na podróżach typu Business Travel , jak i na organizacji odpoczynku i atrakcji dla naszych klientów. W przerwie od pracy oferujemy naszym klientom imprezy typu Incentive organizując imprezy firmowe z indywidualnym programem pełnym atrakcji i rozrywki. Mogą to być wyjazdy dla najlepszych pracowników, kadry managerskiej, czy też całej firmy. Czy miejscem destynacji będzie pięciogwiazdkowy hotel SPA w Polsce, domki nad jeziorem, a może tygodniowy pobyt na Bali to już pozostawiamy naszym klientom.  

Samodzielnie On-line

Zaloguj się do systemu i sam rezerwuj dostępne produkty (dane dostępowe do systemu są generowane po podpisaniu umowy). Rezerwacja hoteli, transferów i wynajmu samochodów.

przejdź do systemu

Za pośrednictwem naszego sepecjalisty

Prześlij zapytanie kontaktując się z naszym działem operacyjnym i dokonaj rezerwacji. Nasi profesjonalni konsultanci pomogą je zrealizować. Ta opcja nie wymaga rejestracji, ani logowania się.

skontaktuj się z nami
wyjazdy integracyjne dla firm

Imprezy dla firm

Organizacja imprez firmowych to ważny element budowania relacji w miejscu pracy i wzmacniania współpracy w zespole. Organizacja wspólnej wyprawy, wycieczki rowerowej, wspinaczki lub spływu kajakowego, aby zespołowi było łatwiej się poznać i współpracować. Organizacja imprezy w stylu lat 80., przebraniach w konkretne tematy lub odwołującej się do popularnych filmów i seriali. Zorganizowanie szkoleń lub warsztatów, które pomagają w rozwoju umiejętności i kompetencji zespołu. Zaproszenie zespołu na wspólną kolację lub imprezę w restauracji, aby celebrować osiągnięcia i relaksować się razem po trudach pracy.