Menu Zamknij

Organizacja wyjazdu na targi

Organizacja wyjazdu na targi. Dopełnieniem naszej oferty jest szeroko rozwinięta działalność w zakresie organizacji i obsługi targów międzynarodowych. Zajmujemy się wszystkimi czynnościami poczynając od projektowania i budo​wy stanowisk targowych, po organizację podróży indywidualnych oraz grupowych zapewniając bilety lotnicze, transport autokarowy oraz zakwaterowanie w hotelach, apartamentach i innych obiektach noclegowych.

Organizacja wyjazdu na targi

Organizacja wyjazdu na targi, w miastach targowych posiadamy specjalnie wynegocjowane stawki z hotelami, co szczególnie wyróżnia nas na rynku. Nasi klienci bardzo często budują stoiska targowe we własnym zakresie, korzystają z usług miejscowych firm, natomiast nam zlecają organizację zakwaterowania, dzięki czemu minimalizują koszty całego przedsięwzięcia. Organizacja targów Niemcy, targi Dusseldorf, targi Monachium, targi Kolonia

Nasze projekty realizowaliśmy w takich krajach jak: Niemcy, Francja, Wielka Brytania, Szwecja, Hiszpania, Włochy, Czechy, Stany Zjednoczone, Słowacja, Węgry, Litwa, Łotwa, Estonia, Rumunia. Niemniej jednak jesteśmy w stanie zorganizować całe przedsięwzięcie w każdej destynacji interesującej naszego klienta.

Oferowane usługi podczas organizacji wyjazdów targowych:

- projektowanie i budowanie stoisk targowych;
- organizacja transportu na targi: lotniczy i autokarowy;
- zakwaterowanie podczas targów: hotele, apartamenty, mieszkania i inne.

Targi Dusseldorf

Targi Dusseldorf

Targi Düsseldorf to jedne z najważniejszych i największych targów handlowych na świecie. Znajdują się w Düsseldorfie, w Niemczech, i odgrywają istotną rolę w promowaniu międzynarodowej wymiany handlowej i innowacji w wielu branżach.
Targi Düsseldorf znajdują się w mieście Düsseldorf, w zachodnich Niemczech. Kompleks targowy ma dogodne połączenia komunikacyjne, w tym z lotniskiem i głównymi drogami.
Targi Düsseldorf stanowią ważny element w promowaniu międzynarodowego handlu i wspieraniu rozwoju gospodarczego. Ich znaczenie obejmuje wiele różnych sektorów, co sprawia, że są kluczowym wydarzeniem dla przedsiębiorców, ekspertów i inwestorów na całym świecie.