Menu Zamknij

Organizacja podróży służbowych
obsługa podróży służbowych, podróże służbowe hotele

Organizacja podróży służbowych kompleksowa obsługa firmy w zakresie rezerwacji hoteli, biletów lotniczych, transferów i wynajmu samochodów. Rozpoczynając współpracę skupiamy się na zweryfikowaniu kluczowych potrzeb klienta, a następnie wdrożeniu szytej na miarę polityki podróży , która dąży do optymalizacji kosztów realizowanych delegacji.

 Obsługę firmy pod kątem podróży służbowych prowadzimy na dwa sposoby. Udostępniamy nasze narzędzia Self Booking Tool umożliwiające we własnym zakresie rezerwacje hoteli, biletów lotniczych, transferów i wynajmu samochodów w naszych systemach rezerwacyjnych. Podróże firmowe Jednocześnie pozostawiamy do dyspozycji nasz dział rezerwacji, gdzie można dokonywać rezerwacji drogą telefoniczną lub mailową po uprzednim otrzymaniu oferty.  

przejdź do systemu

Klienci pozostają pod naszą stała opieką, gdyż mogą korzystać z naszego help desku 24/7.  

skontaktuj się z nami
podróże służbowe hotele
obsługa podróży służbowych

Obsługa podróży służbowych

Organizacja podróży służbowej wymaga dokładnego planowania, aby zapewnić efektywne wykorzystanie czasu i środków. Wyjaśnij dlaczego podróż jest konieczna, co ma być osiągnięte i jakie cele biznesowe mają być spełnione. Upewnij się, że masz zatwierdzenie przełożonego lub odpowiednich służb w firmie na przeprowadzenie podróży służbowej. Określ budżet przeznaczony na podróż, który obejmuje koszty takie jak transport, zakwaterowanie, wyżywienie i inne wydatki związane z podróżą. Zarezerwuj bilet lotniczy , pociąg lub inny środek transportu, który będzie najbardziej efektywny i wygodny w kontekście trasy i planu podróży.